search 5+ mail godlo godlo
07-200 Wyszków, ul. Geodetów 45
tel. kom. (+48) 911 92 230tel. (0-29) 11-25-44

Jak się ubrać na dyskotekę szkolną?

Dyskoteka szkolna to naprawdę ważne wydarzenie dla dzieci i młodzieży. Nic więc dziwnego, że chłopcy i dziewczynki już wiele dni przed imprezą myślą o tym, co na nią ubiorą. Przygotowaliśmy pomysły na stylizacje, w których uczniowie będą czuć się dobrze i nie podpadną nauczycielom!

Jak się ubrać na dyskotekę szkolną??

Czy wiesz, że wiele szkół przygotowuje specjalny regulamin dyskoteki szkolnej? Wymienione w nim zasady mają nie tylko pomóc w przygotowaniu jej od strony organizacyjnej, ale także jasno wskazują, jakie stroje są akceptowalne podczas imprezy. Bardzo często podpunkt dotyczący ubioru mówi o tym, że stylizacja musi być zgodna z zasadami panującymi na co dzień w szkole. Co to oznacza? Dziewczynki muszą unikać z kusych spódniczek i sukienek mini. Dodatkowo w wielu szkołach zabronione jest noszenie krótkich, odsłaniających pępek bluzek oraz butów na wysokim obcasie. W przypadku chłopców należy zrezygnować z rozpiętej koszuli, chyba że jest pod nią dodatkowa koszulka. W niektórych placówkach uczniowie nie mogą odsłaniać również ramion. Oczywiście, zabronione są wszystkie ubrania z obraźliwymi i wulgarnymi napisami oraz obrazkami.

Strój na dyskotekę dla dziewczynek

Podstawą stroju na dyskotekę dla uczennic są bluzki i koszulki dziewczęce mybaze. Świetnym pomysłem będzie model z krótkim rękawkiem, najlepiej w jasnym odcieniu – białym, różowym, błękitnym czy miętowym, który można połączyć na przykład z jeansami i tenisówkami. Z kolei dziewczynki, które wolą eleganckie stylizacje, mogą bez obaw wybierać sukienki, ale tylko te o długości sięgającej przynajmniej do połowy uda! Czarna, fioletowa czy granatowa kreacja wyglądaj fantastycznie w towarzystwie wygodnych balerin. Równie rewelacyjnym pomysłem jest model pokryty cekinami. Zamiast sukienki można wybrać także kombinezon z nogawkami o długości ⅞.
Ciekwe modele sukienkek, butów odszukacie na stronie eozone Eozone.pl/buty-sportowe

Jaki strój na dyskotekę będzie odpowiedni dla chłopca?


Chłopcy mogą postawić na ponadczasową elegancję, która jest już klasykiem podczas dyskotek szkolnych. Mowa, oczywiście, o połączeniu koszuli z jeansami i wygodnymi butami. Kolor góry jest dowolny – może być to czarny, granatowy, szary, czerwony, błękitny, a nawet biały. Podobnie jest z jeansami, bo podczas potańcówki będą wyglądać doskonale zarówno czarne, jak i jasne, przetarte jeansy. Idealnym dopełnieniem takiego stroju będą albo trampki, albo półbuty, które sprawdzą się szczególnie dobrze podczas chłodniejszych dni. Zamiast koszulki chłopcy mogą wybrać także ulubioną koszulkę lub bluzę, które zapewnią im maksymalny komfort podczas szaleństw z rówieśnikami na parkiecie.