O mnie

Powstanie tego bloga miało związek z wielkimi zmianami w moim życiu – uniwersytet następnie pierwsza posada i nowe znajomości. Chciałem, żeby był odskocznią od codzienności i wyrazić siebie oraz moje poglądy na temat rzeczywistości. I udało mi się to w stu procentach – aktualnie blog działa prężnie, a natomiast Ty możesz poznawać moją osobę od różnych stron.
Co znajduje się na blogu?
Teksty dotyczą zróżnicowanych dziedzin – nauki, biznesu, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu oraz wielu innych. Podsumowując – jest w nich wszystko to, co mnie ciekawi, pasjonuje i co daje mi satysfakcję w życiu. Dzięki temu możesz mieć pewność tego, że wszystko z czym zapoznasz się na tym blogu jest efektem pasji i wiedzy.
Mój blog jest także sposobem na komunikację z osobami go odwiedzającymi – z przyjemnością odpowiadam na każde spostrzeżenia komentujących i biorę udział w dyskusjach, które mają miejsce pod moimi tekstami. Pragnę w ten sposób stworzyć grupę osób która jest już tera nadzwyczaj duża.Zapraszam do czytania!
Wierzę, że spędzisz na tym blogu satysfakcjonujące chwile!