Axtel i nowa generacja słuchawek

Axtel i nowa generacja słuchawek

Frma Axtel od wielu już lat przyzwyczaja użytkowników do tego, że przedstawia nowoczesne rozwiązania zapewniające najwyższy poziom komunikacji w firmach i biurach call center. Wysoka jakość dźwięku i wygoda to największe atuty firmy Axtel. Obecnie na rynku pojawiła się nowa generacja słuchawek z serii Prime, która wprowadza działania firmowe na najwyższy poziom!


Firma Axtel – trochę historii


Historia firmy Axtel, a więc producenta takich rozwiązań jak écouteur téléphone czy micro casque sans fil rozpoczęła się w roku 2004. Pierwsze słuchawki skierowane były do domowych użytkowników, jednak bardzo, bo jeszcze w tym samym roku firma rozpoczęła prace nad nowymi rozwiązaniami dla firm, biur i call center. Axtel nawiązała współpracę z centrum badawczym we Francji, aby tworzyć jeszcze lepsze urządzenia zwłaszcza pod względem parametrów bezpieczeństwa. Obecnie Axtel to firma znana na całym świecie, a jej produktami posługują się duże firmy w ponad 100 krajach na całym świecie. Coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania, które dają użytkownikom pełną swobodę, m.in. casque téléphone portable avec micro https://www.axtelheadsets.com/fr/micro-casques/sans-fil i wszystkie te urządzenia, które zapewniają jak największą mobilność podczas pracy.


Axtel – propozycje dla firm


Firma Axtel oferuje wysokiej klasy słuchawki dla osób prywatnych, ale w szczególności dla firm, które spodziewają się jak najwyższej wydajności. Szerokopasmowy dźwięk, bardzo dobra słyszalność, zaawansowane technologie, redukcja szumów, a do tego bardzo duża wygoda, nawet przy wielogodzinnej pracy.


Najnowsze rozwiązania od Axtel


Najnowszą linią słuchawek od Axtel jest linia prime, micro casque sans fil. Słuchawki te zapewniają doskonałą słyszalność, redukcję szumów, zapewniają również bardzo dobra słyszalnośc po obu stronach linii. Dzięki temu praca jest wygodniejsza, ale tez znacznie wydajniejsza. Słuchawki te to nowoczesna elektronika IP, są kompatybilne z urządzeniami większości producentów sprzętu elektronicznego, mają rozwiązanie na jedno lub na dwoje uszu i charakteryzują się bardzo eleganckim, nowoczesnym wyglądem.


Mobilność – największy atut serii


Bez wątpienia największym atutem serii jest bardzo duża mobilność słuchawek. Zostały one zaprojektowane do biur, w których ważna jest mobilność. Słuchawki bez najmniejszego problemu łączą się ze wszystkimi systemami telefonicznymi: telefonem stacjonarnym, komórkowym, laptopem. Zasięg do 200 metrów pozwala na swobodne poruszanie się po biurze, nie ogranicza.


I jeszcze więcej…


Doskonałą funkcją jest możliwość wyboru poziomu redukcji szumów. Dopasowanie jest 3-stopniowe: do pomieszczeń zamkniętych i cichych, do otwartych i ruchliwych przestrzeni, w których jest głośno oraz do różnych, zmiennych lokalizacji. W zależności od miejsca, należy wybrać jedną z możliwości. Słuchawki są również bardzo wygodne. Wykonane z tworzyw wysokiej jakości, odporne na zarysowania, z uniwersalnym złączem HD, oryginalnym designem i elastycznym wysięgnikiem. To wszystko sprawia, że nawet wielogodzinna praca jest bardzo przyjemna. Do tego słuchawki są po prostu bardzo trwałe. Metalowe wzmocnienia pałki, opancerzone ramie mikrofonu – najnowsze słuchawki od Axtela są skonstruowane dla bardzo wymagających oraz dla bardzo aktywnych użytkowników, którzy potrzebują narzędzi z najwyższej półki.


Lepsza komunikacja z klientem to zwiększenie efektywności działań. Większa efektywność to z kolei większe przychody dla firmy. Jest to najkrótsza odpowiedź na pytanie, dlaczego warto inwestować w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Słuchawki t produkt bardzo powszechny, jednak wiele z nich to urządzenia wysokiej jakości, spełniające normy i kryteria najbardziej wymagających klientów - casque téléphone portable avec micro do takich produktów właśnie należy. Wysokiej jakości micro casque sans fil zapewniają bardzo wysoki komfort pracy.